[capricorn, natrium]
 #253281  od Mathysek
 před 7 lety
Co pořád remcáte, LTE pro ČR není no a co, na každém rohu je wifi, mám Mi5 a jsem maximálně spokojen, když se Vám to tak nelíbí tak si kupte ajfouna o dost dražšího a xiaomi nechte bejt. Za ty peníze je to nádherný a funkční telefon, který šlape jak hodinky, aktualizace každý týden, kluci tady na vlákně se o nás starají jak o své děti, ale pořád se někomu něco nelíbí. Mě je jedno jak vypadá rámeček, nebo jestli má záda sklo a nebo keramiku, pro mě je důležitý, že se mi líbí a že šlape a to xiaomi splňuje. A to že nepodporuje český LTE? NO A CO? má mnoho jiných kladů.
 #253290  od Kubo102030
 před 7 lety
Momentálne ceny nie sú zase až také priaznivé... Z ibuygou sa dajú preobjednať.

Mi5S 64GB - 378€ (a to vám to ešte môžu zastaviť colníci)

Mi5S 128GB - 414€ (detto)

Mi5S Plus 64GB - 424€ (detto)

Mi5S Plus 128GB - 504€ (detto)

Edit: ceny sú aj s poštovným, avšak nie s import duty...
Naposledy upravil(a) Kubo102030 dne 28 Zář 2016, 17:54, celkem upraveno 1 x.
 #253311  od Triow
 před 7 lety
Nevie niekto preco ma Mi5S takt cpu len 2,15 ked by to malo byt 2,35? Verim, ze tam nedavaju nejake pofiderne kusy cpu ktore ten takt nedokazu alebo nieco podobne...
 #253313  od Kubo102030
 před 7 lety
Triow píše:Odkial mas tie ceny ja tam vidim ine a nie je to ani v dolaroch. MI5S 128GB je za 392 euro a 64GB verzia je za 356 euro
A poštovné čo? Ideš si pre to osobne do číny? :D

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #253314  od Triow
 před 7 lety
Kubo102030 píše:
Triow píše:Odkial mas tie ceny ja tam vidim ine a nie je to ani v dolaroch. MI5S 128GB je za 392 euro a 64GB verzia je za 356 euro
A poštovné čo? Ideš si pre to osobne do číny? :D

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
Nie ale nepisal si to tam, ze to je s dopravou a nenapadlo ma to. Ale diky za typ na vylet :D
 #253417  od VMach3
 před 7 lety
Nemá, Mi5s - 12MPx Sony IMX378 f2.0 bez optický stabilizace
 #253479  od Chrochtadlo
 před 7 lety
Nechápu, proč jsou tak zásadní rozdíly v konstrukci zadní části telefonu. Plastové předěly u MI5s mě vůbec neuráží, zato rozdílná barva a pravděpodobně i materiál zadní horní a spodní lišty u MI5s Plus je hnus. Co na renderech vypadalo celkem dobře v reálu vypadá snad ještě hůř než na MI MAX. Vzhledem k tomu, že je pro mě zásadní USB-C konektor a více než 5,5 palcový displej budu se muset poohlédnout po konkurenci. MI Note 2 asi nebude.
 #253484  od Kubo102030
 před 7 lety
Vie mi niekto vysvetlit, co je to zac pri Mi5S ze 1080p pri 120fps? Lebo ak som to dobre pochopil, nejedná sa o slow-motion. Slow-motion je 120fps pri 720p...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #253533  od dkalina
 před 7 lety
Pekne srovnani Mi5, Mi5s a pluska
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
@pepa112
Tak nejvetsi tahak bude u eska ten 3d touch displej, kdyby mi neslo o penize, vzal bych esko. Ale zatim se mi nechce ani do telefonu s 2,5D hranou, kvuli ochrane displeje ;-)

Send from my Mi4C
VMach3, nob se to líbí
 #253644  od nob
 před 7 lety
Já někde viděl fólii, co by se měla dát aplikovat i na takový displej, ale nakolik je to opravdu funkční... Za mě souhlas, taky raději plochý displej.
 #253656  od phonearena
 před 7 lety
tak to vyzera ze napokon bude aj Mi note 2 a dokonca sa chysta aj vylepsena pro verzia ,na trh by mali prist v oktobri dnes vysiel clanok Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #253732  od pepa112
 před 7 lety
dkalina píše:Pekne srovnani Mi5, Mi5s a pluska
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
@pepa112
Tak nejvetsi tahak bude u eska ten 3d touch displej, kdyby mi neslo o penize, vzal bych esko. Ale zatim se mi nechce ani do telefonu s 2,5D hranou, kvuli ochrane displeje ;-)

Send from my Mi4C

Koukal jsem na to srovnani,,tezko srovnavat,,,, Kdyz pominu display, ten je mi jedno, jestli plochy nebo zaobleny,,, fotak ? Ma nekdo zkusenost uz ??? Pripadne jine plusy proti klasicke MI5 I zpracovani proti poskozeni, vydrz baterie a jine ??
 #253824  od davfiala
 před 7 lety
Mathysek píše:Co pořád remcáte, LTE pro ČR není no a co, na každém rohu je wifi, mám Mi5 a jsem maximálně spokojen, když se Vám to tak nelíbí tak si kupte ajfouna o dost dražšího a xiaomi nechte bejt. Za ty peníze je to nádherný a funkční telefon, který šlape jak hodinky, aktualizace každý týden, kluci tady na vlákně se o nás starají jak o své děti, ale pořád se někomu něco nelíbí. Mě je jedno jak vypadá rámeček, nebo jestli má záda sklo a nebo keramiku, pro mě je důležitý, že se mi líbí a že šlape a to xiaomi splňuje. A to že nepodporuje český LTE? NO A CO? má mnoho jiných kladů.
[SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #257620  od jenicekk
 před 7 lety
Odemykani pomoci otisku prstu je na mi5s tragedie, taky vas to trapi, ze extremne neuspesne funguje ci respektive nefunguje rozpoznani otisku? zatim nejhorsi co sem na xiaomi mel. Doufam ze to je jen problem SW.
 #257694  od jenicekk
 před 7 lety
Nečekal sem nic a dostal jsem poměrně velkou dávku nadšení, ten telefon je velmi sympatický, úžasné padnoucí do ruky, extrémně moc oceňuji 2.5D sklíčko, výdrž stejná jako mi5. Na foťáku mi asi schází stabilizace ( asi ... Pocitově) jinak fotí poměrně výborně! Chybí mi Ir port ale ok dá se bez něj žít. Upřímně pokud bych teď měl volit mezi mou mi5 ceramic a mi5s vyhraje to mi5s. jediné co mi fakt pije krev je ta neúspěšnost čtení otisků, respektive otisky to čte dobře jen úspěšnost unlocku displeje je teď mizerná. Pevně věřím že jde o sw závadu, protože home key je neustále aktivní, při dotyku se rožně LCD a při tlaku se teprve odemyká displej....

Odesláno z mého MI 5s pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat