[land]
 #259053  od str0238
 před 7 lety
Ahoj,
Můžete mi někdo doporučit, nebo naopak vyvrátit koupit telefonu Xioami Redmi 3S 3/32GB Global lte. Mobil bych bral z českého eshopu. Jde mi o to, zda ti co ho máte jste s telefonem spokojeni. Očekávám od něho především funkce běžného využíváni Tel,sms, net, hry - Přehravání alternativních roomek atd na to nejsem. Takže otázka směřuje hlavně na to zda je tel použitelný i bez experimentování. Výkon, baterie, Foťák, LTE.
Nechci dopadnout, tak jak s Xioami redmi 1s, které jsem si koupil před 2 roky. 2 měsíce na něm běželi každý týden aktualizace. Po dvou měsících do teď už ani jedna.. A mobil je téměř nepoužitelný baterka vydrží sotva půl dne. více spuštěných aplikaci mobil nezvládá. Takže toho se chci vyhnout.
Děkuji za názory
 #259098  od str0238
 před 7 lety
Děkuji,
Ještě se zeptám hry to zvlada? :D Nechci to úplně na hry :D ale občas přece mě vezme nějaké nutkání si zahrát :D. Kolik to má prosím volné ram paměti např, při zapnutém dejme tomu chrome, či jiným prohlížeči ? Díky
 #259194  od bawor
 před 7 lety
Ram neřeš tady jí je dost, taky jsem měl tenkrát 1S a s tímhle se to nedá rovnat. S 1S jsem to vydržel asi 6 týdnů než jsem se ho zbavil. Redmi 3S 3/32 mám týden a zatím supr. Hrál jsem jen RR3 a v poho, baterka 3dny 5,5h displej a z toho jsem hral 1,5h Coc. LTE mám přes Vodafone všude i v těch největších prdelích. Ještě tam mám pořád původní Global ROM 7.5.7 a stejně jsem spokojen. Doporučuji

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 #259460  od qwas
 před 7 lety
za mne taky musím doporučit, po přechodu z redmi 1s kde mi baterie cca po roce a půl vydržela sotva den tak nyní na 3s mám aktuálně 74 hod na baterii a zůstatek 24%, ale to jsem ho celkem šetřil, když nešetřímpořád zapnuté data, wifi, sem tam navigace, samozřejmě internet, fb a v podstatě pořád hudba přes bluetooth tak jsem v klidu na 60 hodinách
 #259712  od scorp
 před 7 lety
mam ho druhý deň a pred tým než som ho kúpil som dlho sledoval všelijaké recenzie a testy až som sa presvedčil, že v tej cene nemôžem kúpiť nič lepšie :) a taktiež si dovolím povedať, že konkuruje oveľa drahším telefónom. Včera mi došiel spustil som ho a napriek tomu, že som vedel aký super telefón som si vybral ma prekvapil ešte viac :) čiže spokojnosť nad mieru... už teraz viem, že pri najbližšej ďalšej kúpe nebudem musieť vyberať značku :)
 #259751  od MBambus
 před 7 lety
pajinek píše:Telefony Redmi 1, 2 i 3 neměly nikdy podsvětlená tlačítka. Naštěstí se na to dá zvyknout, jsou totiž vždy na stejném místě...
To je sice pěkné, ale podsvětlená tlačítka jsou mnohem uživatelsky příjemnější, zvlášť pro někoho kdo ke Xiaomi přechází, případně je to jeho první dotykový mobil. Jelikož je to můj druhý smartfoun (z klasického mobilu jsem přešel až když jsem na trhu objevil něco s pořádnou baterkou a za rozumnou cenu - Lenovo P760), tak mě ani nenapadlo, že jsou telefony bez podsvětlení. Je to prostě škoda - vypnout podsvětlení jde přeci vždy :-/
 #259831  od pajinek
 před 7 lety
@MBambus, zní to, jako kdybych za to mohl já, že nejsou podsvícená... ale v klidu, jde si na to časem zvyknout. Mně to zpočátku vadilo na Redmi 1S taky, ale protože jsem z recenzí věděl do čeho jdu, tak jsem se s tím smířil. Je to prostě nižší řada za slušné peníze.
 #259923  od MBambus
 před 7 lety
[GRINNING FACE WITH SMILING EYES] tak to vůbec ne, tak jsem to nemyslel, ale tvůj příspěvek mi vyzněl jako, že co se divím, když to neměla 1 ani 2. Proto jsem jen chtěl osvětlit, že mne ani nenapadlo, že by tlačítka nějaký výrobce nepodsvítil (je to můj druhý dotykáč a první xiaomi). Zvyknu si (co mi taky jiného zbývá, note 3 je už moc velký a jiné takto vybavené telefony jsou vždy buď dražší nebo jim nějaká výbava chybí (baterka, ramka, příliš velký rozměr, atd.), ale schválně si zkus v noci nějaký telefon co podsvícení má a uvidíš, že je to mnohem uživatelsky příjemnější.

Co se týče "ušetření", tak zrovna na takové maličkosti jako je podsvícení tlačítek to bylo *** a jak říkám, vypnout to jde vždy, dodělat už těžko.
 #259952  od tomasba007
 před 7 lety
Namiesto hardwarovych to mohli dat ako softwarove a bolo by vyriesene a dokonca by si to mohol clovek aj menit tak ako chce vid na tomto mobilu Verne Apollo Lite za super akciovu cenu 90€, dokonca ma aj lepsie parametre aspon tak sa mi zda
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #259997  od MBambus
 před 7 lety
Hanniba1Lecter píše:to je fakt tak tazke si zapamatat polohu troch tlacitok? och, fakt tragedia na 10slohovych prac pre teba
Si nejdřív zkus mobil s podsvícenými tlačítky a pak teprve dělej rozumbradu. Já netvrdím, že to nejde si zapamatovat a zvyknout si, ale prostě to trvá a je to zbytečné mínus pro jinak skvělý telefon. Naštěstí je to pro mne zatím jeho jediné negativum. Nepsal bych tu o tom tolik příspěvků, kdyby jste se neustále nesnažili z nedostatku dělat přednost a z lidí, kterým nemožnost podsvícení jednoduše nevyhovuje bl bce. Téma bylo o doporučení/nedoporučení a tak jsem naspal svůj názor, který se mohl někomu, kdo není takovým znalcem Xiaomi jako vy, hodit.

Softwarová tlačítka nechci, manželka je má na mobilu od Sony a jsou pro mne uživatelsky ještě horší.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat