[hydrogen, PRO=helium]
 #239280  od Chrochtadlo
 před 7 lety
Jak hodnotíte pevnost a odolnost konstrukce Mi MAX proti ohnutí a kroucení?
Po zkušenostech s perfektní pevností MI2s a tragickou pevností MI4c, kdy se mi při nošení v kapse telefon zkroutí třeba i o několik mm a po poležení na stůl se houpe. Vedlejším efektem je odpojení SIM a nutnost zadat PIN.
Po zhlédnutí videa testu MI5, kdy se telefon zlomí jako nic, ve mě Xiaomi přestává budit důvěru.
MI5 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
MI MAX Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #239285  od wewas
 před 7 lety
Bud nosis elasticky kalhoty, nebo si na telefon sedas. Mam MI4c a nic takoveho zatim nepozoruju:D
V tvem pripade se budes tedy muset poohlednout u znacek co delaji jinu konstrukci
 #239287  od Chrochtadlo
 před 7 lety
Telefon nosím v přední kapse riflí a ty určitě nemám nějak extrémně upnuté. Ale například při chůzi do schodů se telefon prostě zmáčkne a z kapsy místo telefonu vytáhnu vrtuli O0
 #239471  od Yurax
 před 7 lety
Ja povazuji pevnost telefonu za irelevantni, neb na redmi note mam powerful case pancir a bo mam v oumyslu upgradovat na maxe, jiz jsem si objednal kryt "simon thor" Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Myslim, ze nedostatecna pevnost maxe samotneho mne nebude trapit.
 #239527  od jenicekk
 před 7 lety
mi4i a mi4c jsem aktivne pouzival a nikdy se mi tedy v kalhotech neohnul, mi5 pouzivam taky bez problemu. Pri normalnim pouzivani se niceho nebojim, pokud si na sednu nebo ho budu chtit zlomit verim ze to nebude problem.
 #239872  od seifgard
 před 7 lety
Když už se tu řeší kontrukce, jak se vám žije s tak velkým telefonem ? Mám bez mála dva metry, ale přesto mám obavy, že v kapse ho nebudu moct nosit.
 #241494  od jenicekk
 před 7 lety
Tak sem si ho sehnal a je to vazne obr :) prehodim simky a zkusím vyrazit ven jak se to vleze do kapsy.

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #241769  od Yurax
 před 7 lety
Simon thor a ochranne sklo uz dorazily, ted je drobna komplikace kde vzit maxe. Pocital jsem s onim obchodem, jenz se zmenil z lokalniho na cinsky. Alternativa je ten Slavokup, ale co kdyz se znicehonic zjevi max s ceskymi lte?
 #241788  od davfiala
 před 7 lety
Proč by se měl objevit Max s českým LTE?
 #241789  od Yurax
 před 7 lety
davfiala píše:Proč by se měl objevit Max s českým LTE?
Redmi note 3 pro se take objevilo v te Tchaiwanske versi.
 #241811  od davfiala
 před 7 lety
A kolik se jich reálně dostalo k nám. I kdyby to oznámili zítra, tak stejně bude trvat x-měsíců, než to dostaneš do ruky. Takhle ten telefon nekoupíš nikdy.
 #241813  od jenicekk
 před 7 lety
Yurax píše:
davfiala píše:Proč by se měl objevit Max s českým LTE?
Redmi note 3 pro se take objevilo v te Tchaiwanske versi.
Nepouzil bych spojeni " taky" ale spis jen a pouze R.NOTE 3 v totalne omezene produkci ma nase pasma, je to abslolutni rarita a xioami to nejak neplanuje aplikovat i na dalsich modelech, nove redmi pro opet beze zmeny v pasmech.
 #241814  od Yurax
 před 7 lety
No dobre, dobre, tak mi radsi poradte, kde nejlepe koupit? dik
 #241816  od jenicekk
 před 7 lety
Ibuygou, rekl bych xfs ale ted trosku bojuji se zmenou skladu v CN tak bych vsadil na overenou klasiku a vzal bych v IBY.
 #241819  od Yurax
 před 7 lety
Jen jsem zapomel poprosit ze bych radsi z EU skladu.
 #241993  od Arp
 před 7 lety
Já kupoval na miphone.eu a spokojenost. Dorazil s oficiální Global Rom a hned po zapnutí se aktualizoval na nejnovější verzi miui beta 6.7.29.

K tématu, konstrukce se zdá pevná, nic nevrze, vše lícuje. Telefon působí luxusně. Do kapsy se vejde, ale na běh zapomeňte. Problém dělá i svižnější chůze do schodů.
jasix se to líbí
 #241995  od jenicekk
 před 7 lety
Me muj vrze, a byl tak obrovskej ze sem ho uz odlozil a ted me prijde mi5 jako pidi telefonek. Kostrukce neni pevna vubec a co sem videl na youtube jde ohnout bez vetsi sily jak nic.
 #242174  od Chrochtadlo
 před 7 lety
jenicekk píše:Me muj vrze, a byl tak obrovskej ze sem ho uz odlozil a ted me prijde mi5 jako pidi telefonek. Kostrukce neni pevna vubec a co sem videl na youtube jde ohnout bez vetsi sily jak nic.
Hmm, to je tady nemilá informace. Postni prosím video s ohýbáním.

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat