[gemini]
 #246746  od michal12333
 před 7 lety
Zdravim
Uz mam na ceste mi5 32gb black a teda chcem sa poradit. Nedavno som pocul ze uz vyslo miui 8 stable a ze na globalnej je uz aj podpora slovenskej lokalizacie takze oplati sa davat do mi5 tu czsk ROMku? Ale zase na druhej strane ani anglictina v mobile by mi moc problem nerobila. Aka je teda najvhodnejsia ROMka?

Odoslané z PMP5770D pomocou Tapatalku
 #246883  od michaelbmw
 před 7 lety
Ahoj,
já dávám týdenní verze a jsem spokojen .
Pokud nemáš čas nebo nechceš nestáhneš ale jinak jde každý týden dán novou a já jsem s nimi spokojen.
 #246924  od mano
 před 7 lety
prosim nastuduj si forum od hora na dol... lebo tu bude za blbca ...
 #246965  od mano
 před 7 lety
ano CZSK rom sa rozdeluje na stable a na tyzdennu ..
 #246968  od michal12333
 před 7 lety
Aha a na miui 8 global je ta slovencina ? Ani anglictina by mi nerobila moc problem . Oplati sa mi nahravat czsk ROMku? Cital som si jej vyhody ale neprislo mi to nejake extra.

Odoslané z PMP5770D pomocou Tapatalku
 #246970  od mano
 před 7 lety
global nieje tak prelozena ako tyzdenna... osobne by som siel do tyzdennej, teda aj som na nej. Mi5 je tak na nej odladena ze som nepostrehol jednu chybu
 #247008  od michal12333
 před 7 lety
Tak nevadi sak poskusam osobne si myslim ze ani global by nemala nejak pokulhavat

Odoslané z PMP5770D pomocou Tapatalku
 #247147  od Darei
 před 7 lety
Globalnu ROM pre Mi5 stiahli, riesili sme to tu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Moje odporucanie: ak Ta nic netlaci do MIUI8 tak zostan na stable 7.5, je tam excelentna vydrz na bateriu. Ak chces MIUI8 tak pouzi aktualnu verziu z tyzdennej. Sam na nej idem a zatial ziaden problem.
 #267485  od buga
 před 7 lety
Caute, mohol by mi niekto pomoct, mam zopar otazok..
Telefon som kupoval cez beryko.cz minuly tyzden.

Ako zistim ci mam rootnuty telefon? (totiz neide mi NFC aplikacia na VUB Platby, tak neviem ci to je rootom, alebo VUB stale nepovoluje appku na MIUI, ale len na 'cistom' androide.

Aktualne tam je MIUI 8 Global 6.11.10 | Beta. Tato verzia mam pocit ze sa mi automaticky ponukla ako novsia, pri zapnuti telefonu prvy krat.

Pokial dobre viem uz je aktualnejsia MIUI 8 Global Beta ROM 6.12.1. No jednak pri aktualizacnej stranke mi pise ze nie su nove aktualizacie. Aj ked dam skontrolovat. No v pravom hornom rohu v menu, ked dam Download update, tak tam sa to javi ze najde nieco a stahuje, aj restartne ale nic sa nezmeni, stale ukazuje tu istu verziu.

No a niekto by mi mohol jedno vetou vysvetlit tie kadejake verzie ROMu, Global, Stable.. atd.. Dik

Hladal som tu, ale bohuzial velakrat sa tu pise o kadecom v nejakej teme, ale nie o tom o com by to malo byt :) Ak viete prelinknut daku stranku, kludne dajte, alebo kratku odpoved. Dikes
 #267486  od bedo
 před 7 lety
základné delenie MIUI ROM:

podľa určenia:
China: pre Chinu
Global: pre zvyšok sveta, obsahuje aj češtinu a slovenčinu
CZ/SK: tunajšia, vylepšená, doporučená pre CZ/SK

a každá z nich môže byť ešte:
Stable: "mala by byť" viac vhodná na bežné používanie
Developer: to sú tie týždňové testovacie verzie

a okrem toho môžu existovať ešte kadejaké iné ROM (ako napr. Cyanogenmod), pozri trebárs na XDA.
buga, danielt se to líbí
 #267498  od buga
 před 7 lety
parada, dik.
Takze tym padom mam Global, ked mi tam pise Global.. otazka je, preco mi nechce aktualizovat jednak automaticky ponuknut ze je novsia verzia a ked dam manualne cez to menu, tak aj ked sa tvari ze stahuje, restartuje, vsetko..koniec koncov ostane na tej istej verzii...

A ten root, ako zistim ci mam ci nemam.. Ako to doslo z beryko, tak to pouzivam :) O0
 #267527  od VMach3
 před 7 lety
Globální rom root neobsahuje, a pro Mi5 žádná novější verze rom než kterou máš dostupná není.

Odesláno z Xiaomi Redmi 4 Prime
 #267528  od buga
 před 7 lety
a preco mi zacalo stahovat potom nejaky dalsi ROM vcera ?
resp toto nie je novsia verzia?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #267530  od VMach3
 před 7 lety
Ne, to není nová rom. To je Changelog zítřejšího sestavení.

Odesláno z Xiaomi Redmi 4 Prime
 #267545  od buga
 před 7 lety
a toto je co ?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 #267551  od VMach3
 před 7 lety
Ne pro Mi5, četl jsi to?
Vydané aktualizace pro Mi5 jsou zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z Xiaomi Redmi 4 Prime
 #267555  od buga
 před 7 lety
hej cital. vsak tam je pri supported devices aj MI5... tu stranku pre MI5 som tiez nasiel.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 #267556  od VMach3
 před 7 lety
Tak si nečetl moc pozorně. Výpis podporovaných telefonů se týká MIUI8 Global Beta, ne však verze 6.11.24. A níže na stránce je uvedeno Update for Mi 5 suspended



Odesláno z Xiaomi Redmi 4 Prime
 #277059  od buga
 před 7 lety
Stale mam verziu 6.11.10, to preto lebo mam Developer ROM? To som mal nahrate, ci preco tam automaticky nie je Global Stable, ale Global Developer? Toto nechapem este :)
A 7.1.5 verzia je len Global Stable a nikde nevidim ze by to bolo suspended pre MI5

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat