[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #259635  od Patrik
 před 7 lety
Tady nic nenaběhle, zůstane viset na splash screenu, žádný další booting, prostě zamrzne.
Už jsem ho ale odnesl do mp.cz kde jsem ho koupil a posílá se jako reklamace, tak se uvidí.
Též si píšu s podporou, ale první mail nepochopil, tak jsem se musel víc rozepsat a uvidíme co napíše.

Ano, cizí účet Xiaomi s předvolbou Hong Kongu.
Forum je toho plný a je to nejspíš downgradem z v8 na v7 a nejspíš to změní IMEI či co, ale nechci vyvolat flame, přesně to nevím a nejspíš ani nikdo na foru. Někomu pomůže flash jiný rom, někomu fastboot rom, někomu pomůže oprava IMEI..

Snad se tomu ostatní vyvarují a budu jedinej "blbec", protože je to akorát trápení u pc [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #259657  od mir.
 před 7 lety
Patrik píše:Tady nic nenaběhle, zůstane viset na splash screenu, žádný další booting, prostě zamrzne.
Už jsem ho ale odnesl do mp.cz kde jsem ho koupil a posílá se jako reklamace, tak se uvidí.
Též si píšu s podporou, ale první mail nepochopil, tak jsem se musel víc rozepsat a uvidíme co napíše.

Ano, cizí účet Xiaomi s předvolbou Hong Kongu.
Forum je toho plný a je to nejspíš downgradem z v8 na v7 a nejspíš to změní IMEI či co, ale nechci vyvolat flame, přesně to nevím a nejspíš ani nikdo na foru. Někomu pomůže flash jiný rom, někomu fastboot rom, někomu pomůže oprava IMEI..


Snad se tomu ostatní vyvarují a budu jedinej "blbec", protože je to akorát trápení u pc [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Jo jo, jsou to nervy já se stím též du..l dva dni, ale nakonec to vyšlo. Někde jsem četl, že je probém i s verzí Androidu. Nejhorší je když se nedaří, člověk začne zmatkovat a pak už se do toho zamotá a neví jak z toho ven!
No však uvídíš co na to servis, snad budeš mít štěstí a uznají ti záruku.
Pak dej vědět jak to dopadlo!
 #260280  od Zmurko
 před 7 lety
Nahraj tam v EDL mode cez MiFlash ROM verziu 6.8.18 s koncovkou tgz. Ta ma v sebe este android 5 a nebudes mat ani neskor problem s heslom co obcas TWRP pyta na androide 6.

Edit: tu mas postup ako na EDL mod a MiFlash Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
A tu mas spominanu verziu s androidom 5, len stiahni tu spravnu pre svoj mobil. Je to global rom ale funguje na nej odblokovanie bootloadera bez problemov Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ROM stiahni tu s fastboot a nie recovery.
Naposledy upravil(a) Zmurko dne 29 Říj 2016, 13:01, celkem upraveno 1 x.
 #260281  od mir.
 před 7 lety
atreyhajko píše:Potrebujem radu..... Ako dostanem do fonu tu spominanú china developer rom.... 2kusy som v pohode urobil ale ten treti nie nie...
Ten treti je naj novší je tam Global stable 8.0.5.0 a nie a nie tam dostať chine developer...
No já jsem to měl taky jak ty a dal jsem tam global dev. romku 6.8.18. Nevím kde jsi mobil kupoval ale výše to někdo píše, že pokud to je kupované v Beryko, Xiaomimobile aj. tak se tam nemá dávat ta chine developer rom.
 #261625  od gonzo
 před 7 lety
Zdravím, mám na stole Redmi Note 3 PRO z Beryko s fake "rom" Global 8.0/8.0.5.0 LHOMIDG na Androidu 5.1.1
Mohl by někdo poradit kterou China ROM mám nahrát abych docílil odemčení bootloaderu? Někdo kdo už dělal s touto podělanou fejkovkou? Návodů je tady tolik, že se v tom už ztrácím...Díky
 #261630  od onisud
 před 7 lety
gonzo píše:Zdravím, mám na stole Redmi Note 3 PRO z Beryko s fake "rom" Global 8.0/8.0.5.0 LHOMIDG na Androidu 5.1.1
Mohl by někdo poradit kterou China ROM mám nahrát abych docílil odemčení bootloaderu? Někdo kdo už dělal s touto podělanou fejkovkou? Návodů je tady tolik, že se v tom už ztrácím...Díky
Všeobecne - na odomknutie bootloaderu netreba china rom, stačí nejaká verzia global dev, najlepšie ešte z android 5. Cez miflash v edl móde tam dostaneš snáď hocijakú fastboot rom, inak neviem.
 #261636  od mirotaso
 před 7 lety
gonzo píše:Zdravím, mám na stole Redmi Note 3 PRO z Beryko s fake "rom" Global 8.0/8.0.5.0 LHOMIDG na Androidu 5.1.1
Mohl by někdo poradit kterou China ROM mám nahrát abych docílil odemčení bootloaderu? Někdo kdo už dělal s touto podělanou fejkovkou? Návodů je tady tolik, že se v tom už ztrácím...Díky
...tak ako pise @onisud, len davaj pozor na EDL v pc v spravcovi zariadeni sa ti musi tel zobrazit ako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008, ak tam budes mat cokolvek ine ani sa o flash nepokusaj, zabijes telefon... a pouzi tento miflash Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a 64bit os, idealne win7, ale ide to aj s win10... inac ja som odomykal na poslednej dev cina Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
gonzo se to líbí
 #261759  od gonzo
 před 7 lety
Diky panove za rady, vse jede na 101%. Flesh projel jak nuz maslem. Klasicky zadrhel s TWRP a k uz jsem se s tim naucilf pracovat. Nahraji ho a hned z otg tam valim cz/sk spolecne s rootem. Naistaluni nedrivre rom a po sleze root. Soucasne to neslo. Restartbdo systemu a pres flashity aktuální twrp. Výsledek je výtečný dikas


~ Redmi Note 3 / PRO ~
 #262914  od Patrik
 před 7 lety
Tak jak to dopadlo: včera jsem si byl v mp.cz pro hotovou reklamaci. Avšak po prvních větách zaměstnance co mi četl výsledek, jsem málem skočil až do Brna k jistému panovi Roubalíkovi.
Telefon se vrátil z reklamace s tím, že bylo "do zařízení zasahováno, měněny tlačítka a porušena originální pečeť, takže návrat bez nároky na reklamaci".

To je síla, co? Otevřeli ho, ačkoliv nebyla potřeba, nařkli mě z toho, že jsem ho otevíral sám (ano, jsem úplně hloupý a 6dní starý telefon budu otevírat, abych přišel o dvouletou záruku), vrátili a to s porušenou pečetí a teď už opravdu nikde reklamaci neuznají.
Jedná se o servis MiPoint na který jsem četl už nehezké recenze..

Teď jednám s pobočkou mp.cz kde velice ochotný vedoucí řeší co dál a tak nabídl, že se na to podívá jejich technik a pokud to zvládne, vše bude zdarma, pokud ne, budeme řešit co dál se slavným MiPointem.
 #262935  od mirotaso
 před 7 lety
v inom vlakne /nie dolezite/ sme riesili, ze zaruka, ktoru mnohi chcu a preto su ochotni preplatiti nasobne tel v cz/sk shopoch je iba hypoteticka... ja mam tiez skusenost... mozno si cital grishama - The Rainmaker /Vyvolávač deště cz, carodejnik sk/ to to je presne ono :)
 #263403  od Bobinek15
 před 7 lety
Dobrý den.. možná už to tu někde bylo, ale nepodařilo se mi to najit.... o co jde..
Když se pokouším dostat do recovery tak se mi objeví obrázek připoj káblík, po přidržení tlač. power mobil normálně najede.... co s tím
jakoby tam recovery nebylo
Obrázek

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #263418  od Bobinek15
 před 7 lety
Nemám právě, ale protože nemůžu najet do recovery tak nemůžu nainstalovat dev. rom abych mohl odemknout bootloader....
A nešla by nainstalovat romka přímo z telefonu přez program na aktualizace?

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #263419  od gonzo
 před 7 lety
Odemknout bootloader lze pouze z originální ROM. Takže pokud máš tzv. fake rom, budeš muset nejdříve pomocí MiFlash nainstalovat orig. ROM, posléze odemknout bootloader , nainstalovat TWRP a pak CZ/SK. Vše máš popsáno v 1.příspěvku v tomto tématu.
 #263427  od Bobinek15
 před 7 lety
Tak se podívej na můj první příspěvek co se stane když to zmáčknu, vypnu mobil a pak zmáčknu tlačítka power a volume+ a najede mi akorát
tak jako na tom obrázku chce to mně připojit káblík....

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #263464  od Patrik
 před 7 lety
mirotaso píše:v inom vlakne /nie dolezite/ sme riesili, ze zaruka, ktoru mnohi chcu a preto su ochotni preplatiti nasobne tel v cz/sk shopoch je iba hypoteticka... ja mam tiez skusenost... mozno si cital grishama - The Rainmaker /Vyvolávač deště cz, carodejnik sk/ to to je presne ono :)
Jasný chápu, čert vem záruku. Podstata je, že provedli zásah a tvrdí, že už ho provedl někdo před tím a měnil tlačítka a porušil originální pečeť.. krabici přímo přede mnou prodejce otevíral, byla zalepená nějakou Mi pečetí z obou stran ;)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 24

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat