[Xiaomi zariadenia]
 #231655  od Brutaill
 před 7 lety
Zdravím všetkých.
Chcel by som sa informovať, pretože aj keď som si prechádzal fórum a snažil som sa nejako svojpomocne nájsť riešenie, nepochodil som.
Mám Xiaomi Mi2s 32GB, ktorý som kupoval ešte vo februári 2014. Telefón som používal iba na telefonovanie, nejaké hry a fotky. Mám v ňom MIUI-3.4.19 a neponúka mi žiadne ďalšie updaty. Tým pádom mám aj už dosť staručký android 4.1.1 JRO03L, ktorý by som rád updatoval na nejaký novší, lebo mi už nejdú niektoré appky.

Nainštaloval som doň novšie TWRP v2.8.7.0, z ktorého keď odchádzam, tak mi hlási, že asi nemám root, čo v podstate ani nepotrebujem. (Raz som to chcel nainštalovať, tak som to swipol, ale okamžite sa telefón resetol)

Našiel som ešte niekde, že telefón by mal mať dve partície ktoré je potrebné nejako spojiť, lebo nepôjdu nové updaty.

Mohol by mi tu niekto napísať, ako postupovať, aby som ten telefón nejako updatol na vyšší android, poprípade aj MIUI? Je potrebné nejako prechádzať postupne na vyššiu verziu ale je možné ho nejako flašnúť na najvyššiu?

Vopred ďakujem za rady.
 #231665  od VMach3
 před 7 lety
V Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nainstaluj tuto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť se scriptem flash_all (tím dojde k potřebnému sloučení oddílů, zazálohuj si veškerý obsah telefonu, dojde k jeho smazání).
Do PC stáhni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a rozbal, dále si do telefonu ulož Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Telefon ve fastboot režimu připoj k PC a ve složce z rozbaleného Toolkit spusť START, následně v cmd potvrď instalaci recovery a restart.
V TWRP povol modifikace swipem ve spodní části obrazovky, dále na kartě Wipe swipem proveď factory reset, následně na kartě Install vyhledej v souborovém manažeru uloženou rom a potvrď její instalaci, po dokončení instalace restartuj telefon do systému.
Brutaill se to líbí
 #231764  od Brutaill
 před 7 lety
Takže, telefón sa mi podarilo podľa tohto návodu upgradnúť na 6.5.26_v7-5.0.
Mám ale taký problém, v pôvodnom MIUI-3.4.19 som spravil cez aplikáciu Zálohovanie zálohu (AllBackup adresár som si uložil na PC, obsahuje súbory bak a xml, ide mi hlavne o SMS).
Je možné nejako tieto SMS obnoviť do novej MIUI, pretože podobnú appku som v novom systéme nenašiel ?
Predom vďaka.
 #231771  od VMach3
 před 7 lety
MIUI 7 neobsahuje samostatnou aplikaci na zálohy, nyní se nachází v Nastavení, Další nastavení, Zálohování.
 #232217  od chalion
 před 7 lety
Ak by mal niekto problem s fastbootom tak pozor ak to budete robit cez WIN 10... teda myslim ze to bolo windowsom... ked som twrp premenoval na twrp.img tak to nefungovalo... musel som nechat normalne iba twrp... je to drobnost ale mna to zdrzalo celkom na dlho kym ma napadlo ze moznoze to bude v tomot :)
 #234512  od tpuschel
 před 7 lety
Ahoj,
mam Mi2S, mel jsem posledni verzi miui v8, rekl jsem si ze udela kompletni wipe do tovarniho nastaveni aby se komplet vse smazalo. Dal jsem v TWRP formatovat data, coz me vse vymazalo (to jsem chtel).
Jenze ted telefon nepripojim k PC - nenajde ovladace a hlasi mi Uknown Device. Zkousel jsem vsechny navody s ADB ovladaci, (MiPCSuite, SDK, atd.) - bohuzel nic.
Zkousel jsem na PC s W10, W8.1, W7, WXP, pouzival jsem ruzne kabely ale vysledek porad stejny.
K telefonu se nedostanu ani pres FASTBOOT ani pres TWRP.
Zkusil jsem take pripojit v TWRP pres OTG flashku a take mi nesla MOUNTnout.
Nema nekdo prosim nejaky tip jak to rozchodit nebo jak jinak nahrat zip s rom do telefonu co nema kartu?
Jestli to nejak nejde pres terminal v TWRP?
Dik za jakekoliv info.
Tomas
 #236465  od 33-David
 před 7 lety
Dobrý den, při nahrávání nového sf do Redmi 1S se mi to zaseklo na 98%. Zkusil jsem všechny postupy s nahráním driverů přes Miflash a nejde mi to. Stáhnu do pc podle návodu: armani_images_JHCCNBH45.0_4.3_cn_e7e373f319.tgz, nainstaluji Miflash na pc, ale nejde mi to podle popsaného postupu. Pokud by někdo kolem Ústí nad Labem uměl tel zprovoznit, prosím o info na: [email protected].
Já to vzdávám, strávil jsem na fóru celou neděli a nic, měl jsem se na aktualizaci ....
Děkuji za každou pomoc a zdravím
 #236474  od 33-David
 před 7 lety
Tak pane, asi jsem taky tupej. Návod co jste poslal zafungoval na první pokus, teď mám i novou verzi andr. 4.4.4., MIUI je 7.5.1.0. Úplně jinej telefon :)
Prve jsem asi 20x opakoval jiný postup a pořád stahoval velký soubory.
Moc děkuji za podporu a zdravím. DH.
 #237445  od ce3peo
 před 7 lety
Zdravim,potreboval by som radu, mam Mi3 poslednu verziu rom som mal 6.6.30 , kedze odisla baterka,tak som ju vymenil, po zapnuti telefonu zacal nabiehat system ale napisalo po chvily ENTER CURRENT LOCK SCREEN PASSWORD TO DECRYPT DEVICE AFTER REBOOT, Ked nieco zadam vypise decryption unsuccessful .... . dalsom aj cez miflash fastboot package Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , napise operacia uspesna ,ale to iste. Cez twrp 3.02-0 dam vymazat cache,data,ulozisko, napise za nemozno pripojit ulozisko .
ako keby som nemal ulozisko
nejake napady? vdaka
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 56

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat