[Všeobecný pokec o všetkom]
 #227960  od j.jusko
 před 8 lety
Tak som si bol dnes kupit nejake veci v xiaomi.Celý tento oficiálny obchod mi pripadá trochu ako parodia na značkovú predajňu ale čo už.
ObrázekObrázek

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #227988  od nob
 před 8 lety
No to bych se připojil, místo výkřiku nějaký popis ?

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #228022  od j.jusko
 před 8 lety
Predajna sa nachadza na 6 poschodi v budove nejakej banky.Vonku na ulici žiadne náznaky toho ze by tu malo nieco byť.Keby že nemam adresu a nepytame sa tak to ani nikdy nenajdeme.V predajni za malým pultikom po zemi krabice s nejakým tovarom a zopar pultov s vylozenymi telefónmi. Čakal som napriklad ze si pozriem tu najvacsiu tv co majú v ponuke ale na predajni nebola.A okrem telefonov sa neda nič vyskúšať. Kupoval som bluetooth reproduktor ten co maju za nejakych 199¥ a na hoteli som zostal trochu nemilo prekvapený. Myslel som ze bude hrať. Lepšie.Mali na predajni aj ten mini seagway ale vyskusat sa neda lebo je pokazený. Pri plateni mi najprv zapisovali na taky listok nieco ako paragon a namiesto skenera kodu si chlapec fotil kody do telefonu kde trebalo vyplnit cislo telefonu a meno. Ked som zadaval cislo tak sa nezmestilo co mu vravim ale ved to nevadi ze posledne 3 cislice niesu.K tomu mi este vytlacili aj blok z pokladne.
Na predajni bola možnosť aj laserom vygravirovat nieco na miband ale nejako ma nenapadlo co tam dat tak som neskúšal či im to funguje. V konecnom dôsledku však oceňujem možnosť že človek príde a telefón si odnesie hneď so sebou.Samozrejme okrem mi5

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
jenicekk, nob, strom se to líbí
 #229480  od j.jusko
 před 8 lety
Tak dnes som sa vratil a seagway uz bol opraveny a samozrejme ze som si ho vyskusal.Je to celkom super vec prve nastupenie sice problematické ale myslim ze po pol hodinke uz by to zvladol každý. Musel som podpisat aj papier o tom ze si uvedomujem rizika ,ze niesom opity a pod.Obrázek ObrázekMam aj kratke video bohuzial v mizernej kvalite.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #229760  od jiri.mrazek
 před 8 lety
Tak to jsi mě malinko zaskočil, plánujeme s kolegou návštěvu v Mi store v Shenzenu, tak doufám že nebudeme zklamaní, chceme se toho docela dost odvézt.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #273735  od FuMi
 před 7 lety
Tak pokud jsi z toho rozsypaného čaje pochopil, že si uvědomuješ rizika, kterými je tvoje osoba ohrožena jízdou na segvaji, že s tím souhlasíš a že nejsi opilý....... tak jsi génius a já japonský búh srandy.
Ale jinak klobouk dolu. Údajně, když máš oči na šikmo, prý se japonské znaky lépe čtou.
 #273743  od j.jusko
 před 7 lety
Jasne ze som to neprecital. Povedal mi to predavac ked som sa pýtal ci podpisujem.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #273774  od strom
 před 7 lety
Tak ono kdyby si v tom obchodě mohl každý vše od Xiaomi vyzkoušet, tak by to muselo být koncipováno zcela jinak než jako napodobenina Apple storu (tedy s krabicemi na podlaze navíc) a chtělo by to asi i dost připraveného personálu. Jako Číňan bych ten store asi vůbec nepotřeboval. Pro cizince, když už tam někam jede, je to jedna z mála rozumných možností nákupu Xiaomi výrobků. No, ať už to tam vypadalo jakkoliv, návštěvu ti vcelku závidím :) Za čínské cenovky by se tam člověk uměl rozparádit :)

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
 #273896  od Duchy9
 před 7 lety
Známy, ktorý pár krát navštívil Xiaomi obchod v Pekingu mi dokonca povedal, že je možné si vypýtať zľavu na smartfón [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Keď si kupoval 2ks. Xiaomi Mi5, tak mu tam dali nejakú zľavu. Naozaj vtipné [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat